Film Önerisi: The Truman Show

Size bugün bir film önerisi ile geliyorum ” The Truman Show “

Bir film izleyelim dersiniz ama oturduğunuz zaman hangisini izleyeceğinize bir türlü karar veremezsiniz değil mi? Ben de sizlerden biriyim. Zaman ayırmışım ve güzel bir film izlemek istiyorum, izledikten sonra pişman olacağım ve zamanımı boşa harcadığımı düşündürecek bir film tercih etmek istemiyorum. Bu durum gerçekten çok sinir bozucu. Sizler için izlediğim ve beğendiğim filmlerle ilgili paylaşımlar yapacağım. Boş zamanınız olursa, filmle ilgili yaptığım küçük açıklamaları da severseniz paylaştığım filmi belki izleyebilirsiniz. İzleyip asla pişman olmadığım filmlerden biridir The Truman Show, çok sevdiğim hatta en sevdiğim filmlerden diyebilirim.

Birçoğunuzun bu filmi bildiğini düşünüyorum. İzlememiş olabilirsiniz ama ismi kulağınıza gelmiştir. Benim için çok sevdiğim filmlerden biri olduğu gibi aynı zamanda özel de bir filmdir.
Eğer hayatınızda istediğiniz yere gidebildiğiniz halde kendinizi bir hapishanede ve sürekli yönetiliyormuş gibi hissediyorsanız önerim, The Truman Show! Bence herkesin izlemesi gereken bir film.
Filmin konusu nedir?
Filmde ana karakterimiz Truman Burbank hayatının sanki bir hapishane içerisinde yönetiliyormuş gibi olduğunu hisseder ve kaç kovalamaca başlar. Doğduğundan bu yana bir oyunun içerisinde olduğunu adım adım sadece hisleri ile farkına varan kişi ne yapabilir? Hayatınızın bir yalandan ibaret olduğunu öğrenirseniz nasıl hissedersiniz?
The Truman Show’un ismi okuduğum bir kitapta geçmişti, hemen açıp izlemiştim. Hiç pişman olmadım. Sizin de pişman olmayacağınızı düşünüyorum.
İzleyebilecek olanlar için… İyi seyirler dilerim!
Film ile ilgili küçük notlar:
1. Başrolde Jim Carrey oynuyor.
2. Arkadaşlarla izlenmesi daha iyi, sevgiliyle izlenmesi pek güzel olmayabilir eheh.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir