Snapchat sarı kalp ne anlama geliyor?

Instagram, facebook, twitter kullanımı bir yana dursun. Son günlerde hepimizin bir türlü kullanmaktan vazgeçemediği bir diğer uygulamamız Snapchat’te var. Çektiğimiz fotoğrafın güzel çıkıp çıkmadığını diğer mecralara oranla çok fazla önemsemeden yüklediğimiz bir yer oldu Snapchat. Çünkü ister çok güzel, ister çok çirkin bir fotoğraf göndermiş olalım ne olursa olsun gönderimiz bir kez izlendikten sonra kaybolacak. İsteğe göre günde iki kez izlenebilir tabii ki ama bu durum biraz istisnaya kaçıyor. Peki fotoğraf veya videolarımızı snapchatte gönderdikten sonra isimlerin yanlarında çıkan simgeler nedir? Örneğin snapchat sarı kalp ne anlama gelmektedir?

Snapchat sarı kalp ne anlama geliyor?

Snapchat kullanımında ne kadar iyiyiz? Örneğin şu insanlarla snapleştikten sonra yanlarında çıkan emojilerin anlamı nedir? Acaba karşımızdaki bize bir şey mi yolluyor, yoksa biz mi yolluyoruz neler oluyor ortada bir karışıklık! Bu karışıklığa bir son vermek için ara ara emojilerin anlamları ile paylaşımlarda bulunmaya karar verdim. İlk olarak ele alacağım emojimiz sarı kalp. Snapchat sarı kalp ne anlama geliyor?

Arkadaşlarımla bir süre snapleştikten sonra benim en çok karşıma çıkan emojilerden birisi oldu sarı kalp. Ve ilk zamanlar tam anlamıyla kullanmayı çok iyi bilmediğim için şaşırmıştım. Şimdi bu nereden çıktı, neden adının yanında var? Acaba ben mi yolladım yanlışlıkla yoksa o mu bana yolladı gibi sorular kafamda belirmişti. Fakat daha sonra minik bir araştırmadan sonra anladım ki, sarı kalp en çok snap gönderdiğim kişi ve o kişinin de en çok snap gönderdiği kişi eğer bensem ikimizin de snapchatinde gönderilenler bölümünde isimlerimizin yan tarafında sarı kalp bulunuyor.

Yani arkadaşlar sevgilinizle veya süper kankanızla snapleştikten sonra isminin yanında sarı kalp çıkmıyorsa bir düşünün derim. Onun en çok snapleştiği kişi siz değilseniz, kim? 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir