İrem Yıldız kimdir?

Selam, şimdi biraz “İrem Yıldız Kimdir?” sorusuna cevap vermeye çalışacağım.
Bu blogu kullanan, postları yazan kişi kim? Ben kimim?

19 Şubat 1996 tarihinde İstanbul’un Bakırköy ilçesinde dört buçuk kiloluk tombiş bir bebek olarak dünyaya geldim. İki çocuklu bir ailenin küçük çocuğuyum. Kendimden sekiz yaş büyük bir abim var. Dört kişilik çekirdek bir ailede yetiştim.

İlk ve orta öğrenimim sonrasında 2014 yılında üniversitede lisans hayatıma İstanbul Kültür Üniversitesi Matematik-Bilgisayar bölümünde başladım. Dönemimizin zorlu yaşam koşullarını göz önüne aldığım zaman tek bir üniversiteden mezun olmanın yeterli olamayacağını düşünerek 2015 yılında Eskişehir Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Medya ve İletişim bölümünde de öğrenci oldum. 4 yıl sonrasında 2018 yılında İstanbul Kültür Üniversitesi’nden mezun olduktan sonra bir yüksek lisans araştırması içerisine girdim. 2019 yılında Galatasaray Üniversitesi Bilişim Teknolojileri bölümünde yüksek lisans eğitimime başladım ve hala devam ediyorum. 

Hayatımın her bölümünde bilgisayarlara, internet ağlarına, yazılım harikalarına ilgi duyduğum için bu doğrultuda üniversite yaşamımdaki bölümlere başladım. Web Tasarım, Bilişim Teknolojileri Mesleki İngilizce, Bilgisayar Destekli Reklam ve Tasarım, Google Dijital Pazarlamanın Temelleri gibi çeşitli konularda eğitimler aldım.

Blogum benim krallığım, burada istediğim konu ile ilgili canım ne isterse onu yazmayı seviyorum! 

Sevgiyle kalın,

İrem YILDIZ

 


  İrem Yıldız kimdir sorusuna daha fazla cevap almak için;
instagram & twitter & facebook & linkedin